Get Adobe Flash player

Medewerkers

Stan van Eekelen

Functie: Allround medewerker

stan@stanvaneekelen.nl


Carien van Eekelen

Functie: Administratie

carien@stanvaneekelen.nl


Jeroen van Eekelen

Functie: Directeur, Allround medewerker

jeroen@stanvaneekelen.nl


Arno van Eekelen

Functie: Directeur, Allround medewerker, personeelszaken, planning.

arno@stanvaneekelen.nl


Ricardo van Beek

Functie: Hoofd magazijn, inkoop, balieverkoop.

ricardo@stanvaneekelen.nl


Erik de Jongh

Functie: Allround Monteur

erik@stanvaneekelen.nl


Koen Paulussen:

Functie: Allround Monteur

koen@stanvaneekelen.nl


Nancy Vergouwen

Functie: Financieel administratief medewerkster, boekhouding.

nancy@stanvaneekelen.nl


Jelle van Beek:

Functie: Binnendienst medewerker, inkoop / verkoop

jelle@stanvaneekelen.nl


Levi de Bakker:

Functie: Monteur parttime


Contact

Stan van Eekelen BV
Voorste schaapsdijk 1
4882 NA Zundert
T 0031(0)765976539
info@stanvaneekelen.nl
Bij storing indien niet bereikbaar: 0031(0)653213360

Openingstijden afhaalmagazijn

Ma 8u-12u & 13u-17u

Di   8u-12u & 13u-17u

Wo 8u-12u & 13u-17u

Do  8u-12u & 13u-17u

Vr   8u-12u & 13u-17u

Za   8u-12u

Nieuws
  • Nog enkele haspel en motorpompsets voorradig!

    Ben je nog op zoek naar een haspel of motorpompset voor de warme dagen die gaan komen?!? Neem snel contact op met Stan van Eekelen BV. We zijn te bereiken via de WhatsApp button onderaan het bericht, maar ook per mail: info@stanvaneekelen.nl of telefonisch: 0765976539 zijn we uiteraard te bereiken!! #sterkte met de warmte Lees Meer »