Get Adobe Flash player

Medewerkers

Stan van Eekelen

Functie: Allround medewerker

stan@stanvaneekelen.nl


Carien van Eekelen

Functie: Administratie

carien@stanvaneekelen.nl


Jeroen van Eekelen

Functie: Directeur, Allround medewerker

jeroen@stanvaneekelen.nl


Arno van Eekelen

Functie: Directeur, Allround medewerker, personeelszaken, planning.

arno@stanvaneekelen.nl


Ricardo van Beek

Functie: Hoofd magazijn, inkoop, balieverkoop.

ricardo@stanvaneekelen.nl


Erik de Jongh

Functie: Allround Monteur

erik@stanvaneekelen.nl


Koen Paulussen:

Functie: Allround Monteur

koen@stanvaneekelen.nl


Nancy Vergouwen

Functie: Financieel administratief medewerkster, boekhouding.

nancy@stanvaneekelen.nl


Jelle van Beek:

Functie: Binnendienst medewerker, inkoop / verkoop

jelle@stanvaneekelen.nl


Levi de Bakker:

Functie: Monteur parttime


Glenn Tiggelman:

Functie: Hulpmonteur


Contact

Stan van Eekelen BV
Voorste schaapsdijk 1
4882 NA Zundert
T 0031(0)765976539
info@stanvaneekelen.nl
Bij storing indien niet bereikbaar: 0031(0)653213360

Nieuws
  • Nog enkele haspels en motorpompsets beschikbaar

    Nu de dagen weer korter worden en de regen regelmatig met bakken uit de hemel valt, is het weer tijd om onze haspels en motorpompsets naar binnen te verhuizen. Vanaf heden staan ze dan ook weer ‘tentoongesteld’ in ons magazijn. Kom gerust eens een kijkje nemen en informeer naar de winterkorting. Deze gaat ieder najaar […] Lees Meer »
Openingstijden afhaalmagazijn

Ma 8u-12u & 13u-17u

Di   8u-12u & 13u-17u

Wo 8u-12u & 13u-17u

Do  8u-12u & 13u-17u

Vr   8u-12u & 13u-17u

Za   8u-12u