Get Adobe Flash player

Medewerkers

Stan van Eekelen

Functie: Allround medewerker

stan@stanvaneekelen.nl


Carien van Eekelen

Functie: Administratie

carien@stanvaneekelen.nl


Jeroen van Eekelen

Functie: Directeur, Allround medewerker

jeroen@stanvaneekelen.nl


Arno van Eekelen

Functie: Directeur, Allround medewerker, personeelszaken, planning.

arno@stanvaneekelen.nl


Ricardo van Beek

Functie: Hoofd magazijn, inkoop, balieverkoop.

ricardo@stanvaneekelen.nl


Erik de Jongh

Functie: Allround Monteur

erik@stanvaneekelen.nl


Koen Paulussen:

Functie: Allround Monteur

koen@stanvaneekelen.nl


Nancy Vergouwen

Functie: Financieel administratief medewerkster, boekhouding.

nancy@stanvaneekelen.nl


Jelle van Beek:

Functie: Binnendienst medewerker, inkoop / verkoop

jelle@stanvaneekelen.nl


Levi de Bakker:

Functie: Monteur parttime


Contact

Stan van Eekelen BV
Voorste schaapsdijk 1
4882 NA Zundert
T 0031(0)765976539
info@stanvaneekelen.nl
Bij storing indien niet bereikbaar: 0031(0)653213360

Nieuws
  • Start nu een whatsApp-chat met Stan van Eekelen BV

    Voor al onze zakelijke klanten hebben we de mogelijkheid ontwikkeld om nu ook via een vast nummer bestellingen door te geven/informatie in te winnen.   We zorgen dan dat de producten voor u klaarliggen of dat u binnen afzienbare tijd een reactie van ons krijgt met betrekking tot uw vraag.     Dit geldt alleen […] Lees Meer »
Openingstijden afhaalmagazijn

Ma 8u-12u & 13u-17u

Di   8u-12u & 13u-17u

Wo 8u-12u & 13u-17u

Do  8u-12u & 13u-17u

Vr   8u-12u & 13u-17u

Za   8u-12u