Get Adobe Flash player

Medewerkers

Stan van Eekelen

Functie: Directeur

stan@stanvaneekelen.nl


Carien van Eekelen

Functie: (Directie) Administratie, boekhouding, personeelszaken.

carien@stanvaneekelen.nl


Jeroen van Eekelen

Functie: (Directie) Allround medewerker

jeroen@stanvaneekelen.nl


Arno van Eekelen

Functie: (Directie) Allround medewerker, personeelszaken.

arno@stanvaneekelen.nl


Ricardo van Beek

Functie: Hoofd magazijn, inkoop, balieverkoop.

ricardo@stanvaneekelen.nl


Erik de Jongh

Functie: Monteur

erik@stanvaneekelen.nl


Koen Paulussen:

Functie: Monteur

koen@stanvaneekelen.nl


Colin Huyskens:

Functie: Monteur


Ad Doomen:

Functie: Monteur


Johan Nouws:

Functie: Magazijn medewerker

magazijn@stanvaneekelen.nl

Contact

Stan van Eekelen BV
Achterste schaapsdijk 6
4882 NC Zundert
T 0031(0)765976539
F 0031(0)765971054
info@stanvaneekelen.nl
Bij storing indien niet bereikbaar: 0031(0)653213360

Nieuws
Openingstijden afhaalmagazijn

Maandag 8:00 tot 12.00 uur.
13.00 tot 17:00 uur.

Dinsdag 8:00 tot 12:00 uur.
13.00 tot 17:00 uur.

Woensdag 8:00 tot 12:00 uur.
13.00 tot 17:00 uur.

Donderdag 8:00 tot 12:00 uur.
13.00 tot 17:00 uur.

Vrijdag 8:00 tot 12:00 uur.
13.00 tot 17:00 uur.

Zaterdag 8:00 tot 12:00 uur.