Get Adobe Flash player

Medewerkers

Stan van Eekelen

Functie: Allround medewerker

stan@stanvaneekelen.nl


Carien van Eekelen

Functie: Administratie

carien@stanvaneekelen.nl


Jeroen van Eekelen

Functie: Directeur, Allround medewerker

jeroen@stanvaneekelen.nl


Arno van Eekelen

Functie: Directeur, Allround medewerker, personeelszaken, planning.

arno@stanvaneekelen.nl


Ricardo van Beek

Functie: Hoofd magazijn, inkoop, balieverkoop.

ricardo@stanvaneekelen.nl


Erik de Jongh

Functie: Allround Monteur

erik@stanvaneekelen.nl


Koen Paulussen:

Functie: Allround Monteur

koen@stanvaneekelen.nl


Nancy Vergouwen

Functie: Financieel administratief medewerkster, boekhouding.

nancy@stanvaneekelen.nl


Jelle van Beek:

Functie: Binnendienst medewerker, inkoop / verkoop

jelle@stanvaneekelen.nl


Levi de Bakker:

Functie: Monteur parttime


Contact

Stan van Eekelen BV
Voorste schaapsdijk 1
4882 NA Zundert
T 0031(0)765976539
info@stanvaneekelen.nl
Bij storing indien niet bereikbaar: 0031(0)653213360

Openingstijden afhaalmagazijn

Ma 8u-12u & 13u-17u

Di   8u-12u & 13u-17u

Wo 8u-12u & 13u-17u

Do  8u-12u & 13u-17u

Vr   8u-12u & 13u-17u

Za   8u-12u

Nieuws
  • RM Beregeningshaspels diverse modellen in de aanbieding

    Inmiddels zijn er weer  nieuwe RM haspels gelost in ons zonnige Zundert. De eerste RM haspels hebben het terrein inmiddels ook al weer verlaten, maar er staan nog enkele prachtexemplaren te wachten op een nieuwe eigenaar. Dus mocht je geïnteresseerd zijn in een haspel dan kunt u geheel vrijblijvend contact opnemen met ons. Lees Meer »